Voltekend. Deelname aan dit fonds is niet meer mogelijk.

Meld u aan om als eerste de (voor)aankondigingen van nieuwe fondsintroducties te ontvangen.

Project Erasmus Financiering

Object in het kort

Prognoses

8,0% per jaar

Per kwartaal

Annexum Invest B.V.

€ 12.500

Omvang van deze tranche

€ 12.500.000

RECLAME – Deze website is een uiting van reclame. Raadpleeg het Informatie Memorandum van Project Erasmus voordat u een beleggingsbeslissing neemt.



Rotterdam is een van de snelst groeiende steden van Nederland, zowel op economisch als toeristisch gebied. De stad trekt jaarlijks een breed scala aan bezoekers, waaronder zakelijke reizigers toeristen en congresgangers. Deze diverse doelgroep zorgt voor een constante en stijgende vraag naar hoogwaardige hotelaccommodaties. De twee hotels met Hilton-labels zijn uitstekend gepositioneerd om deze groeiende vraag op te vangen, wat bijdraagt aan de stabiliteit en voorspelbaarheid van de inkomsten.


  • DoubleTree by Hilton: DoubleTree is al meer dan 50 jaar een aanbevolen merk van Hilton. Het merk is sinds 2010 in omvang verdubbeld tot meer dan 635 hotels in 50 landen. Het is een van de snelst groeiende wereldwijde upscale-hotelmarkten.
  • Curio Collection by Hilton: Curio Collection is het merk van Hilton met het sterkste momentum. Het merk heeft sinds 2014 ruim 140 hotels geopend in dertig landen. In Europa zijn er dertig hotels gevestigd en zitten er twintig hotels in de pijplijn, waarvan er zeven binnen twaalf maanden zullen openen.


Deelname


Met de investering worden 1.000 certificaten à € 12.500 geplaatst.


 



Meer over Reyersen van Buuren

Terug naar overzicht Onze werkwijze
notificatie notificatie Houd mij op
de hoogte